• todays

  Konkurs dla dziennikarzy

  Ogłaszamy pierwszą edycję konkursu „Sport paraolimpijski- konkurs dla dziennikarzy”. Chociaż paraolimpiada już za nami, to nie brakuje dziennikarzy, którzy z pasją i oddaniem relacjonują zawody mniejszej rangi, opisują świat sportu paraolimpijskiego i przedstawiają sylwetki wybitnych sportowców oraz ich inspirujące historie.

  Jesteś jednym z nich? Zapraszamy do udziału w konkursie, na który można nadsyłać artykuły opublikowane w prasie lub w Internecie napisane pomiędzy 1 stycznia 2016 a 31 grudnia 2016r. Do udziału w konkursie możesz zgłosić się sam lub za pośrednictwem swojej redakcji. Artykuły można przesłać w formie skanów lub linków do publikacji.

  Nadesłane materiały będą oceniane przez sportowców i członków kapituły pod kątem  przystępnego sposobu informowania o osiągnięciach sportowców paraolimpijskich, popularyzowania zagadnienia, znajomości poruszanego tematu.

  Wyniki konkursu ogłosimy 28 lutego 2017. Nagrodą jest 1000zł, weekendowy pobyt w hotelu „Gazdówka na Białym Krzyżu” w górach.

  Link do regulaminu

  regulamin-konkursu

  Formularz wyrażenia zgody przez autora

  formularz-wyrazenia-zgody-przez-autora